SHY DEER Veido šepetėlis veido odai valyti ir masažuoti
Vaiko valymo ir masažo šepetėlis veidui ir aplinkinėms sritims - puikus priedas, papildantis ir pagerinantis jūsų veido priežiūros ritualus namuose! Gaminys pagamintas iš medžio (rankena), o šerių medžiaga yra sintetinė, todėl šepetėlis yra veganiškas ir kruopščiai nekenksmingas! Sintetiniai šereliai yra alternatyva augaliniams šereliams, pagamintiems iš agavos, kurie yra per kieti, kad jais būtų galima masažuoti jautrią veido odą ir jos apylinkes. Produktas pagamintas Lenkijoje.
Kaip veikia masažas veido šepetėliu:
- stimuliuoja kraujo ir limfos cirkuliaciją, todėl pagerėja maistinių medžiagų apytaka,
- paruošia odą kosmetikos priemonių naudojimui, nes gerai nuvalyta oda - kosmetikos priemonių veikliosios medžiagos geriau įsigeria, todėl pačios kosmetikos priemonės veikia efektyviau,
- valo odą, atkemša jos poras,
- pagreitina natūralų epidermio šveitimo procesą,
- skaistina odą ir stimuliuoja ją,
- pagerina veido raumenų efektyvumą, neleidžia odai prarasti stangrumo, dėl to veikiame prevenciškai - prieš senėjimą,
- masažas šepetėliu turi atpalaiduojantį, atpalaiduojantį poveikį,
- reguliarus masažas gali būti naudingas šalinant tokius negalavimus kaip migrena ar galvos svaigimas.
Sėkmės raktas - reguliarus naudojimas.
Kaip naudoti: Pirmus kelis kartus naudodami šepetėlį odą valykite itin švelniai ir ne ilgiau kaip 30 sekundžių arba trumpiau, kad oda priprastų prie tokio tipo masažo. Masažo, šepetėlio galią reguliuokite pagal odos poreikius ir jautrumą. Švelniai ir jautriai valykite odą! Nespauskite šepetėlio prie odos per stipriai, kad jos nesudirgintumėte. Masažuokite kas 2-3 dienas, laikui bėgant masažą galite atlikti dažniau - kas 2 dienas, o masažo trukmę padidinti iki maždaug 2-3 minučių.
Šepetėlį galima naudoti sausą arba drėgną!
Sausa: Pirmiausia kruopščiai nuplaukite makiažą ir kitus nešvarumus nuo odos, tada ją nusausinkite. Masažą pradėkite nuo apačios, nuo kaklo srities - į viršų link smakro, tada skruostų - juos geriausia masažuoti judesiais link ausų, judesiai gali būti apskritiminiai arba tiesūs, tačiau svarbi kryptis. Masažuokite nosį ir sritį aplink ją, tada kaktą. Nenaudokite šepetėlio akių zonai. Po masažo odą patepkite toniku, serumu arba kremu.
Mirkykite: Sudrėkinkite odą vandeniu ir užtepkite mėgstamą odos valymo priemonę, pavyzdžiui, veido gelį arba losjoną. Tada šepetėliu įmasažuokite priemonę į odą. Masažuokite odą vengdami akių srities. Galiausiai nuplaukite priemonę nuo veido vandeniu ir pereikite prie kitų odos priežiūros veiksmų. Nepamirškite kruopščiai nuplauti valomosios priemonės nuo šepetėlio ir tada natūraliai išdžiovinti šepetėlį.
Galiausiai: Baigę masažuoti, išvalykite šepetėlį mechaniškai arba kruopščiai nuplaukite valomąją priemonę nuo šepetėlio, išdžiovinkite jį ir dezinfekuokite. Nelaikykite šepetėlio patalpose, kuriose yra didelė drėgmė, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Nelaikykite jo vandenyje ir (arba) drėgmėje, visada džiovinkite natūraliai, nedžiovinkite jo ant karščio šaltinių, pavyzdžiui, radiatoriaus ar saulės. Jei šepetį naudojate kas 2-3 dienas, jį reikėtų reguliariai keisti, maždaug kas 3 mėnesius.
Kontraindikacijos šepetėlio naudojimui:
Uždegiminės odos būklės, žaizdos, odos įbrėžimai ir įbrėžimai, oda, serganti rožine, į aknę linkusi oda ir oda su spuogais ar pūlingais pažeidimais, labai jautri ir jautri oda, kraujagyslinė oda su matomais kraujagyslėmis.
Atliekant masažą venkite odos aplink akis ir bet kokių pigmentinių ar kitų neaiškios kilmės odos pažeidimų.