Konjac Sponge naturalna gąbka do mycia twarzy z zieloną herbatą
Visi ingredientai, naudojami kempinei sukurti, yra iš gamtos. Jis yra 100 % biologiškai suyrantis, todėl jį panaudojus "motina gamta" jį priims. Ji paaukojo savo prekes, kurias panaudoję galite jai grąžinti. Užkaskite jį sode kaip natūralų kompostą arba įdėkite į vazono dugną, kad augalas išlaikytų drėgmę!Kempinėlės naudojimą laikykite maloniu ritualu, kurio metu galite pajusti emocinį ryšį su jus supančia gamta.
Būkite be atliekų!
Per metus vienas žmogus sunaudoja apie 6 vnt. nekompostuojamų dirbtinių veido kempinėlių. Kas mėnesį pasaulyje pagaminama kilogramai atsiliekančių kempinių, kurios suyra labai ilgai.
Apsaugokite aplinką pakeisdami jas biologiškai suyrančiomis augalinės kilmės kempinėmis. Kasmet jų sunaudojame panašų kiekį, tačiau jos nešiukšlina aplinkos, jų vieta yra ten
Iš ko susideda augalinė kempinė?
Kempinė gaminama iš konjako augalo, kuris laukiniu būdu auga Azijoje, šaknų. Šimtus metų japonų medicinoje jis naudojamas dėl savo sveikatinamųjų ir maistinių savybių. Augalas slepia unikalią skaidulų rūšį - gliukomananą. Jis sugeria 100 kartų daugiau vandens nei grūdų skaidulos. Augalinė kempinėlė praturtinta aukštos kokybės žaliosios arbatos milteliais, kurie yra natūralus antioksidantas.
Kokiai odai tiks konjako kempinėlė su žaliąja arbata?
Visiems odos tipams.
Žaliojoje arbatoje gausu antioksidantų, kurie kovoja su kenksmingais laisvaisiais radikalais, atsirandančiais dėl sutrikusios odos ląstelių medžiagų apykaitos. Todėl jis puikiai apsaugo ir saugo odos ląsteles nuo pažeidimų ir senėjimo, taip pat turi stiprinamąjį ir raminamąjį poveikį. Ji taip pat palaiko kolageno kokybę odoje, gerina jos stangrumą ir elastingumą, skatina regeneraciją ir atstatymą, jei oda pažeista, o veido oda atrodo gaivi, jaunatviška ir švytinti.
Kuo išsiskiria konjako kempinėlė?
- Rivjeros kempinėlė, arba konjakas, naudojama kosmetikos tikslams dėl savo minkštumo, švelnumo ir kartu giliai valančio poveikio.
- Kempinėlės struktūra nepažeidžia hidrolipidinės odos mantijos.
- Įmirkyta ji padidėja, tampa panaši į gelį ir maloni liesti.
- Padeda atkurti natūralų odos pH.
- Jos minkštumas išlieka nepakitęs iki galo, priešingai nei daugelio medžiagų, naudojamų veido ir kūno prausimosi reikmenims.
- Ją galima naudoti ne tik prausimuisi, bet ir veido masažui. Jis nušveičia negyvas odos ląsteles ir giliai valo. Jis stimuliuoja odą, skatina odos atsinaujinimą, gerina jos elastingumą ir tonusą. Dėl jos veido oda tampa gerai nuvalyta, gaivi ir glotni.
- Kempinėlė dėl savo tekstūros, kuri labai gerai putoja ir sustiprina veikliųjų ingredientų poveikį, leidžia sunaudoti nedaug valomųjų priemonių. Ją taip pat galite naudoti atskirai.
Kada keisti konjako kempinę?
Kempinę verta keisti maždaug kas tris mėnesius. Dėl natūralios kilmės jo tekstūra dėvėdamasi keičiasi ir gali pradėti sluoksniuotis arba trupėti. Šie požymiai rodo, kad atėjo laikas keisti kempinę.
Kaip naudoti: Pamirkykite ir švelniai išspauskite konjako kempinę. Švelniai įmasažuokite į veidą sukamaisiais judesiais. Taip pat galite naudoti ant jautrios odos aplink akis. Po naudojimo kempinę nuplaukite, nuspauskite vandens perteklių (neišspauskite!) ir išdžiovinkite natūralioje, vėsioje vietoje.
Visada naudokite kempinę po mirkymo (niekada nedžiovinkite).
Kiekvieną kartą per kelias savaites dezinfekuokite konjaką 2 minutėms į verdantį vandenį.